Bursa Askılı Tekstil Taşımacılığı

Bursa Askılı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı için sizlere gerekli taşınma planlaması yapıldıktan sonra uygun maliyetler çerçevesinde fiyatlandırma yapmaktayız. Askılı tekstil taşımacılığı işleminde son derece eğitimli ve deneyimli olan personelimiz ve gerekli tüm araç gerece sahibiz.
Sultan Tekstil Nakliyat hizmetleri için çağa uygun modernize edilmiş araçlar kullanır. Gerekli elektronik aletleriniz hassasça paketlenir ve nakliyesi sağlanır, yekun kumaş, tekstil ürünleriniz, dikili kıyafet, dikili tekstil taşımak için liftli asansörlü ağır tonajlı kapalı kasa araçlarımız mevcuttur ayrıca araçlarımızda elbise askılı taşıma kutularımız vardır.
Sektöründe  20 yıllık deneyim ve güçlü referanslarımızla sizlere en uygun hizmeti vereceğinin teminatı olmalıdır. Bu alanda son derece  deneyimli olan firmamız bu işlemlerde planlama ve zamanlamada çok dakik ve zamanında nakliyeyi noktalamaktadır. Tekstil ürünlerinizin nakliyesini bizlerden fikir, fiyat ve planlama almadan gerçekleştirmeyiniz. 

Bursa içi kumaş yada dikilmiş kıyafetlerinizin transferlerini sizin adınıza biz gerçekleştirelim siz gerçek işinize konsantre olun bizde ürün ve mallarınızı güvenle transfer işlemlerini halledelim böylelikle şirket içi taşıma işlemleri araçların arıza şoför durumu vs problemlerinden kurtulun.

Tekstil şirketleri ve fabrikalarının genel olarak çeşitli büyüklüklerde dokuma, kesme, ütüleme vs gibi birçok makine bulunmaktadır. Bu değerli makinelerin taşınmaları da büyük önem arzetmektedir.

Biz biliyoruz ki bütün taşımacılık firmaları aynı değildir, biz sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ofisinizi taşırken en iyi yanıtı verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

– Overlok makinaları ambalajlanır ve taşınır.
– Dikiş makinaları ambalajlanır ve taşınır.

– Ütüler ambalajlanır ve taşınır..
– Tekstil mobilyaları ambalajlanır ve taşınır.
– Kesim makinaları ambalajlanır ve taşınır.
– Ağır makinalar forktlift ile yüklenmektedir

ASKILI TAŞIMACILIK

Bursa Sultan NAKLİYAT EVDEN EVE taşımacılığının yanı sıra “Güvenli Ve Tam Zamanında Teslim” anlayışı ile tekstilcilere özel hizmet veriyor. Araç filosunda Askılı tekstil taşımasına yönelik olarak düzenlettiği kapalı kasa araçlar ile Türk Tekstil sektörünün yanında yer alıyor. Tekstil ürünlerini askı ile alıyor ve askı ile teslim ediyor.

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, 16, 24, 39, 48, 100 m3 boyutlarında, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi teslim ediliyor. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor. Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirler arası yapabilirsiniz.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.