Bursa Kayapa Evden Eve Nakliyat

Bursa Kayapa Evden Eve Nakliyat

Kayapa Evden Eve Nakliyat

Kayapa evden eve nakliyat hizmeti ile ev veya iş yerlerinizi yeni adreslerine en güvenli şekilde taşıyabilirsiniz. Bu hizmet içeriğinde profesyonel ve kapsamlı çalışmalar yapılmaktadır. Hem maddi hem de manevi açıdan oldukça zor dönemlerden birisi olan taşınma sürecinde eşyalarınızın toparlanmasından yeni adreslerine yerleşimine kadar geniş bir hizmet sağlanmaktadır.

Kayapa evden eve nakliyat hizmeti denildiğinde bu hizmet içeriği şu kapsamlardan oluşmaktadır;

  • Eşyaların ambalajlanması ve sınıflandırılması; evden eve nakliyat firmaları taşınacak olan bir ev veya bir iş yerinde bulunan tüm eşyaların demonte edilmesi ve ambalajlanması işlemini gerçekleştirmektedir. Bu işlemler içerisinde öncelikli olarak mobilya türü büyük eşyalar demonte edilerek taşınmaya uygun hale getirilmektedir. Küçük parçalara ayrılan bu eşyalar yolculuk esnasında hasar almamak üzere mukavemeti yüksek malzemeler ile ambalajlı anmaktadır. Ambalajlama sırasında sınıflandırma işlemi yapılmaktadır. Bir ev veya bir eş yeri için her bir odaya ait olan eşyalar kendi alanlarında sınıflandırılarak paketlenmektedir.
  • Ambalajdan eşyaların araçlara yüklenmesi; evden eve nakliyat firmaları tarafından ambalajlarının tüm eşyalar asansörlü sistemler ile nakliyat aracına yüklenmektedir. Ambalajlama sürecinde sınıflandırılan eşyalar araçlara yüklenirken de bu sınıflandırmaya göre yerleştirilmektedir. Nakliyat araçlarına en doğru şekilde yerleştirilen tüm eşyalar güvenli bir şekilde yolculuk için hazır hale getirilmektedir.
  • Eşyaların yeni adrese indirilmesi ve yerleştirilmesi; nakliyat araçlarıyla yeni adrese ulaşan tüm eşyalar yapılan sınıflandırmaya göre indirilerek mevcut yerlerine yerleştirilmektedir. Eşyaların yeni adres indirilmesi sürecinde gerekli görüldüğü durumlarda asansörlü sistemler kullanılmaktadır. Ambalajlar yeni adrese indirildikten sonra demonte halde bulunan mobilyalar tekrar monte edilerek hazır bir şekilde ev sahibine teslim edilmektedir.

Tüm bu hizmet içerikleri Kayapa evden eve nakliyat firması tarafından uzman bir ekiple profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kayapa Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşımacılık hizmeti evden eve nakliyat firmalarının yenilikçi uygulamalarından birisidir. Kayapa asansörlü taşımacılık sayesinde eşyaların araçlara yüklenmesi ve araçlardan tekrar yeni adreslerine çıkarılması çok daha hızlı ve güvenli bir süreçte tamamlanmaktadır.

Kayapa asansörlü taşımacılık hizmeti için özel asansörlü sistemler kullanılmaktadır. Taşınmanın gerçekleşeceği bina kaç katlı olursa olsun, binanın dışında kurulan bir asansörlü sistem sayesinde her türlü eşya taşınması en güvenli ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kayapa asansörlü taşımacılık hizmeti çoğunlukla yüksek katlı binalarda tercih edilmektedir. Bununla birlikte taşınma esnasında binanın kendi asansör sistemlerinin kullanılmasına izin verilmediği durumlarda ve merdiven aralıklarının dar olduğu binalarda asansörlü taşımacılığın yardımıyla eşyalar hasar ve darbe almadan kolaylıkla taşınmaktadır.

Kayapa Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayapa evden eve nakliyat firması tarafından sunulan profesyonel taşımacılık hizmetinin fiyatları taşınacak adreslere göre değişiklik göstermektedir. evden eve taşımacılık fiyatlandırmaları hesaplanırken taşınacak olan eşya miktarıyla birlikte taşınma işlemlerinin yapılacağı iki adres arasındaki mesafe dikkate alınmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.